Şehir hayatının gürültüsü, koşturmacası ve karmaşası hepimizin üzerinde stres ve kaygı oluştururken farkında olmasak da doğaya ve doğanın bize sunmuş olduğu sonsuz huzura ihtiyaç duyarız. Bunun yanında insanoğlunun farkında olmasa da sürekli olarak içerisinde keşfetme arzusu yer alır. Ülkemiz sınırları içerisinde, yanı başımızda olmasına rağmen göremediğimiz, hissedemediğimiz ya da keşfedemediğimiz birçok doğal alan, tarihi yapılar-dokular vardır.

İşte tam bu nokta da sizleri “Knmaster Kullanıcıları”ndan Tanju Batıbeki’nin gerek yurt içi gerek yurt dışı deneyimlerini keşfetmeye davet ediyoruz.

 

Tanju Batıbeki kimdir?

 

 

Tanju Batıbeki 2011 yılında trekking grupları ile başladığı doğa yürüyüşlerine, kendi grubuyla farklı bölgelerde yürüyüş ve gezilerine devam etmektedir.

Yürümeyi, doğayı, gezmeyi, görmeyi ve keşfetmeyi çok sevdiğinden rotasını sürekli olarak içinden geldiği gibi farklı noktalara çevirmektedir.

Yürüyüşlerinin yanı sıra keşfettiği ve tadını çıkarmak, doğayı hissetmek istediği bölgelerde aynı zamanda kamp yapmakta ve deneyimlerini aktarmaktadır.

 

 

Aynı zamanda gerek yurtiçi gerek yurt dışı gezilerini motosiklet veya aracı ile yaparak yine deneyimlerini aktarırken meraklıları için de oldukça faydalı bilgiler ve pratik ipuçları vermektedir. Farklı bölgelerde, farklı zamanlar ve iklim koşullarındaki deneyimlerini aktarırken oldukça faydalı bilgiler edinebilirsiniz.

 

 

Keşfetmeyi sevdiği gibi görülmeye değer gördüğü doğa güzelliklerini, canlıları ve tecrübelerini herkesle paylaşmaktan büyük bir keyif almaktadır. Bunlar için de 2014 yılından beri kendi YouTube kanalı için düzenli olarak videolar çekmektedir.

 

 

Gelin hep birlikte videolarını ve fotoğraflarını çekerken, aynı zamanda yolculuğu sırasında kullandığı ürünlere göz atalım.

 

Spy E800 Ön Arka Kameralı 10inç 2K Dokunmatik Ekranlı Otomobil Dikiz Aynası

Diğer tüm araçları ve nesneleri gündüz veya gece boyunca net bir şekilde görmenizi sağlayan süper net 2K ön ve 1080P arka görüş kamerası ile maksimum çözünürlük sunar.

 

 

Spy Tpms M1 External(Dış Sensörlü) Lastik Basınç Sistemi ve Spy Tpms M1 Internal(İç Sensörlü) Lastik Basınç Sistemi

Anlık olarak lastik basıncı ve lastik içindeki havanın sıcaklığını ölçebilmek için motosikletler için özel olarak tasarlanmıştır.

 

 

Spy LP-A6 Güneş Panelli Araç Park Sensörü

2,5 metreye kadar algılama alanı olup, 1,5 metre mesafede ikaz sesi vermeye başlar. 4 adet park sensörü bulunmaktadır.

 

 

Knamster Bandanalar

Tek bir ürün alırsınız ama birbirinden farklı biçimlerde kullanım sağlarsınız. Böylece siz ne isterseniz bandananız o olur. Fular, alın bandı, korsan bandana, başörtüsü, saç bandı, bere, bone, bileklik, kaşkol, saç tokası, kar maskesi, atkı, yüz maskesi ve başka ne isterseniz!

 

 

 

Aksiyon Kamera Aparatları

Her türlü hava koşulunda, su sporlarında ve diğer spor faaliyetlerinde; özgür açılarla özgün çekimler yapabilmeniz için gerekli tüm aparatlar bu pakette.

 

 

iPhone 7 / 8 Plus Su Geçirmez Motosiklet Telefon Tutucu

Yüksek kaliteli malzemelerden üretilmiş olup üstün hassasiyetli lazer kesim ile işlenmiştir.

 

Tanju Batıbeki’nin deneyimlerinden faydalanmak ve kendisini takip etmek isterseniz aşağıda yer alan sosyal medya hesapları yer almaktadır.

 

YouTube kullanıcı adı: Tanju Batıbeki 

 

Instagram kullanıcı adı: tanjubatibeki